تستر ادو پرفيوم زنانه تيري ماگلر آلین | Thierry Mugler Alien

Alien Refillable for women
محصول جدید

اسانس اولیه : یاس
اسانس میانی : روایح چوبی
اسانس پایه : کهربا

تومان 280.000

تومان 205.000

منظور از تستر اورجینال چیست؟

تستر اورجینال دقیقا همان ادکلن اورجینال بوده و فقط کمی غلیظ تر بوده و شرکت های تولیدی ادکلن های تستر را جهت تست برای مشتری ها تولید می کنند و از این بابت کمی غلظت بالاتری دارند تا ماندگاری بیشتری داشته باشند و مشتری اغوا شده و جذب شود .

حالا فروشگاه اینترنتی عطر می این امکان را برای مشتریان خود به وجود آورده تا این تستر های بی نظیر را با قیمت هایی بسیار پایین تر از بسته بندی اورجینال اما با همان کیفیت تهیه و از رایحه های آن لذت ببرند.

اصولا ما انسان‌ها دوست داريم خاص باشيم. دوست نداريم جزوي از الگوهاي رايج اجتماع شويم که در انتخاب آن‌ها کوچک‌ترين سهمي نداشته‌ايم. دوست داريم به ديگران ثابت کنيم که شخصيت‌مان جداي از ديگران و جداي از چيزي است که براي جامعه ترسيم شده است. براي اين هدف، لباس مناسب خودمان را پيدا مي‌کنيم؛ نحوه‌ي حرف زدن‌مان را بر حسب شخصيت‌مان شکل مي‌دهيم؛ و در نهايت عطر مخصوص به خودمان را مي‌زنيم. طوري که هرگاه بوي عطرمان شنيده شود، ديگران ما را به ياد آورند. در يک کلام عطرها نقش پررنگي در خاص‌تر شدن شخصيت‌مان بازي مي‌کنند.
يکي از نتايج همکاري «دومينيک روپينو» و «لارنت بروير» با «Thierry Mugler» فرانسوي که در زمينه مد و فشن فعاليت مي‌کند، توليد سري عطرهاي «Thierry Mugler Alien» در سال 2005 است. رايحه اکثر اين عطرها با بوي گل‌ شروع شده، شما را از ميان جنگل‌ها عبور داده و به بوي گرم و محکم کهربا مي‌رساند. رايحه اين عطر، در مجموع متمايل به سمت گلهاي سفيد است. بوي گل، حس زيباي شادي و آرامش را برايتان به ارمغان خواهد آورد.

حجم 100 میلی لیتر
برند تيري ماگلر
نوع ادو پرفیوم
ماندگاری عالی
جنسیت زنانه
پخش بو عالی
رایحه اصلی گرم
رایحه فرعی ملایم
نت اولیه یاس
نت میانی روایح چوبی
نت پایانی کهربا
رتبه 
نارینه
1396-09-11

تستر آلــیِن

من این تسترو برای مادرم هدیه خریده بودم که البته خودمم استفاده میکنم به نظر دوستانم هر موقع که وارد جمع میشم بوی تستر به خوبی پخش میشهو مادرم هم میگتن که خیلی خوبه بعد از چند روز استفاده کردن بوی اون همچنان روی لباس باقی میمونه

بررسی خود را بنویسید !

بررسی خود را بنویسید

تستر ادو پرفيوم زنانه تيري ماگلر آلین  | Thierry Mugler Alien

تستر ادو پرفيوم زنانه تيري ماگلر آلین | Thierry Mugler Alien

اسانس اولیه : یاس
اسانس میانی : روایح چوبی
اسانس پایه : کهربا

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط