ادو پرفيوم زنانه کلوین کلاین داون تاون | Downtown for women

Downtown for women
محصول جدید

رايحه اوليه: لیمو – ترنج – بهار نارنج – آلو برقانی
رايحه ميانی: فلفل صورتی – برگ بنفشه – گل یاسمن
رايحه پایه: سدر – بخور خوشبو – خس خس – مشک

تومان 599.000

برند مشهور و آمريکايي «کلوين کلاين» (Calvin Klein) در سال 2013 براي خانم‌هاي جواني که عطرهاي شيرين را دوست دارند، يک عطر جديد معرفي کرد. اين ادو پرفيوم 90 ميلي‌ليتري «داون تاون» (Downtown) نام دارد. اين عطر که ساختار اصلي‌اش از چوب و گل ساخته‌شده، شيريني و خنکي ملايمي داشته و براي روزهاي بهاري و پاييزي بسيار مناسب است. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز ماهر و مشهور «کرولاين ساباس» (Caroline Sabas) انجام شد. اگر به شيشه‌ي اين عطر زيبا دقت کنيد، نام Downtown را که با حروف بزرگ روي آن نوشته‌شده را مشاهده خواهيد کرد. در پايين نام Downtown هم نشان Calvin Klein با رنگ تيره به‌خوبي ديده مي‌شود. مايع صورتي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌وضوح قابل‌مشاهده است. در بطري به شکل يک استوانه‌ي نقره‌اي‌رنگ بوده و به‌خوبي روي شيشه سوار شده.
اگر کلوين کلاين Downtown را روي پوست و محل نبض يا لباستان اسپري کنيد، خيلي زود متوجه بوي ليمو، نارنج، گلابي و آلوي سياه خواهيد شد. اين ترکيب خنک و شيرين، شادي و طراوت خاصي به شما مي‌بخشد. با گذشت زمان، شاهد جابجايي نت‌هاي مياني به‌جاي نت‌هاي آغازي خواهيد بود. اين نت‌ها از فلفل صورتي، گل ياسمين و برگ بنفشه تشکيل‌شده‌اند. ترکيب سه‌گانه‌ي نت‌هاي پاياني، علاوه بر نشاط و شادي، هيجان ويژه‌اي را هم به شما و اطرافيانتان هديه مي‌کند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را خواهند گرفت. چوب سدر تگزاس، بخور خوشبو، علف وتيور و مشک، عناصر تشکيل‌دهنده‌ي نت‌هاي پاياني هستند. اين مکعب چوبي و گياهي، به شما و کساني که بوي اين عطر را احساس مي‌کنند ، آرامش و تعادل روحي مناسبي مي‌دهد.
ادو پرفيوم زنانه‌ي کلوين کلاين مدل Downtown با حجم 90 ميلي‌ليتري و بوي شيرين و خنکش براي روزهاي بهاري و پاييزي بسيار مناسب است. اين عطر با توجه به کيفيت ساخت، بو و ماندگاري بالايش، ارزش خريد بالايي دارد.

حجم 90 میلی لیتر
برند کلوین کلاین
نوع ادو پرفیوم
ماندگاری متوسط
جنسیت زنانه
کشور مبدا برند آمریکا
پخش بو متوسط
بهترین فصل استفاده ماه های گرم
رایحه اصلی ملایم
رایحه فرعی شیرین
نت اولیه لیمو – ترنج – بهار نارنج – آلو برقانی
نت میانی فلفل صورتی – برگ بنفشه – گل یاسمن
نت پایانی سدر – بخور خوشبو – خس خس – مشک

بررسی خود را بنویسید

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط