ادو پرفیوم مردانه لامیوس مدل پارتی بوی | Lamuse Party Boy
  • ادو پرفیوم مردانه لامیوس مدل پارتی بوی | Lamuse Party Boy

ادو پرفیوم مردانه لامیوس مدل پارتی بوی | Lamuse Party Boy

Lamuse Party Boy
6 قلم

رایحه اولیه : ترنج و فلفل سیاه
رایحه میانی : سالویا و سدر 
رایحه اصلی : دانه تونکا ، کاکائو ، چوب عنبر

مرجع خاص

قیمت
استعلام تلفنی
Qty

مشابه ادکلن مردانه کارولینا هرا مدل بد بوی

درباره کمپانی

لامیوس (La Muse) یک نام تجاری است که کمپانی اماراتی لاتافا برای عطر و ادکلن های خود انتخاب نموده است . لاتافا بر این باور است که شور و هیجان و داشتن یک زندگی پر انرژی حق تمامی افراد است و از رو با تولید عطر و ادکلن های بسیار متنوع برای زنان و مردان با روایح لوکس و زیبا در کنار سیاست های قیمت گذاری منحصر به فرد خود توانسته برترین روایح جهان را غالب عطر و ادکلن هایی با قیمت های بسیار مناسب عرضه نماید. 

درباره رایحه

ادو پرفیوم مردانه لامیوس مدل پارتی بوی عطری جدید و خاص و قدرتمند از مجموعه ی لامیوس می باشد.
عطر لامیوس مدل پارتی بوی نمایانگر مردانی است که به مسیر خود ادامه می دهند و برای اصول خود می جنگند و مردانگی خود را بر پایه دوگانگی بنا کرده اند. لامیوس مدل پارتی بوی نمادی از مردانگیه منحصر بفرد و غیر قابل پیش بینی و آسیب پذیر است که تمام جنبه های متضاد را در زندگی می پذیرد . لامیوس در عطر پارتیبوی رایحه های زیبا را بشکل مردانگی با وجه دوگانه بصورت مدرن و در عین حال پیچیده و جسورانه به تصویر می کشد.
 پارتی بوی با ادویه های معطری آغشته شده است . رایحه غالب عطر از ترکیب دانه تونکا و چوب عنبر ترکیبی فوق العاده قوی را ایجاد نموده و طبع تند و تازه ای را به همراه داشته که می توان پس از استفاده در روزهای سرد و خنک سال قدرت رایحه ها را به وضوح احساس نمود .
نت آغازین عطر با ترنج و فلفل سیاه تند شروع شده وسپس در نت میانی تضاد و دوگانگی توسط سالویا و سدر همچنان ادامه دارد و در نهایت راز واقعی در رایحه ی پایانی نهفته است با ترکیب دانه تونکا ، کاکائو ، چوب عنبر ، عطر محاصره شده و در نتیجه عطر و بوی مردانه آشکار می شود .
Lamuse Party Boy
6 قلم

رایحه اولیه : ترنج و فلفل سیاه
رایحه میانی : سالویا و سدر 
رایحه اصلی : دانه تونکا ، کاکائو ، چوب عنبر

مرجع خاص

chat نظرات (0)